fbpx

Informacija

Prekių pristatymas

Sandelyje esančias prekes išsiunčiame per 1 darbo dieną. Savo užsakymą gausite per 1-2 d.d priklausomai nuo pasirinkto prekių pristatymo metodo ir esamo kiekio sandelyje. Visada stengiamės prekes išsiųsti kuo skubiau.

Užsakomų prekių pristatymo laikotarpis priklauso nuo užsakomos prekės tipo ir kiekio, visada informuojame apie pristatymo termino pasikeitimus. Tikslesnis prekės pristatymo laikotarpis nurodytas prie trumpo prekės aprašymo.

Primename

Pildant prekių pristatymo adresą, būtina nurodyti teisingus duomenis. Vardą, pavardę, tikslų adresą, pašto kodą, telefono numerį.
Pateikus klaidingus duomenis už Jūsų prekes neatsakome ir patirtų išlaidų nekompensuojame.

Prekes pristatome per DPD arba Omniva kurjerius. Prekės pristatomos darbo dienomis, nuo 8.00 val. iki 18.00 val. Apie tikslesnį pristatymo laiką būsite informuoti jūsų nurodytu telefonu prieš prekės pristatymą.

Paruoštą užsakymą galite atsiimti pas mus salone, adresu Birutės g. 2, Klaipėda.

Išskirtiniais atvejais galime Jūsų užsakymą išsiųsti per autobusų siuntas, tokiu būdu prekes gausite tą pačią dieną. Įspėjame, kad šis prekių pristatymo metodas yra brangesnis už kitus ir nustatomas individualiai kiekvieno užsakymo metu.

Apmokėjimo metodai

Pasirinkę PAYSERA apmokėjimo metodą galėsite patogiai ir saugiai apmokėti už prekes populiariausiomis bankinėmis kortelėmis ar bankiniu pavedimu – būsite nukreipti į savo elektroninę bankininkystę. Daugiau informacijos apie PAYSERA atsiskaitymus ir saugumą rasite: PAYSERA SAUGUMAS 

Atsiskaitykite už prekes atlikdami bankinį pavedimą per savo elektroninę bankininkystę mokėjimą suformuodami rankiniu būdu.  Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB LEDOK
Įmonės kodas 302800638
A.S. LT217044060008220179
Bankas AB SEB Bankas
Banko kodas: 70440
Mokėjimo paskirtis  užsakymo numeris

Garantija ir grąžinimai

Garantija

Prekėms yra suteikiama gamintojo garantija, kuri nurodyta kiekvieno produkto aprašyme. Suteikiama garantija yra ne trumpesnė nei 2 metai. Garantijos terminas pradedamas skaičiuoti nuo daiktų perdavimo dienos.

Garantijos sąlygos:

 • Garantija suteikiama tik pateikus pirkimą įrodančius dokumentus.
 • Garantija nesuteikiama jei klientas mechaniškai apgadino prekę.
 • Garantija suteikiama prekę pristačius mums į LEDOK saloną.

Papildoma informacija:

 • klientas privalo pranešti pardavėjui apie prekės kokybės reikalavimų neatitiktį ne vėliau kaip per du mėnesius nuo neatitikties aptikimo dienos;
 • suremontuotoms arba pakeistoms prekėms garantijos terminas skaičiuojasi nuo pirminės prekės įsigijimo datos;
 • garantijos terminas pratęsiamas tokiam laikui, kurį pirkėjas negalėjo daikto naudoti dėl trūkumų, jeigu pirkėjas tinkamai pranešė pardavėjui apie pastebėtus trūkumus;
 • visas išlaidas, susijusias su prekės pristatymu dėl garantijos ir prekės pristatymu pirkėjui atgal, apmoka Pirkėjas;

Prašome atkreipti dėmesį, kad į garantinę priežiūrą neįeina:

 • gedimai dėl stichinių nelaimių (pvz. viršįtampių, žaibo, potvynių), gaisrų;
 • gedimai atsiradę dėl naudotojo neatsargumo ir netinkamo eksploatavimo;
 • gedimai dėl netinkamo įrengimo (prijungimo, instaliacijos) ;
 • gedimai dėl elektros srovės tiekimo tinklų sutrikimo;
 • sužalojimai padaryti eksploatuojant (pvz. prietaisas buvo numestas ant žemės, taip pat valymo tam neskirtomis cheminėmis priemonėmis, skutimo įbrėžimai ar kiti mechaninio pažeidimo padaryti defektai);
 • jeigu apžiūros metu prietaiso viduje randami pašaliniai daiktai;
 • defektai, atsiradę transportuojant, kai prietaisą gabena pats klientas ar jo įgaliota siuntų tarnyba.

Nemokamas garantinis aptarnavimas negalioja, jeigu:

 • prietaisą remontavo neįgaliotas techninio aptarnavimo meistras;
 • prietaisas buvo eksploatuojamas nesilaikant vartotojo instrukcijos arba ne pagal paskirtį, ne vartotojo namų ūkyje, o komerciniais tikslais;
 • prietaisas buvo eksploatuojamas netinkamoje aplinkoje;
 • prietaisas buvo sąmoningai sugadintas;
 • prietaisas skirtas neprofesionaliam naudojimui, o buvo įsigytas juridinio asmens.

Prekes garantiniam aptarnavimui Pirkėjas pristato savo lėšomis.

Prekes mums siųskite kurjeriais arba Omniva paštomatais.

Siųsdami kurjeriu nurodykite duomenis:
Gavėjas: UAB LEDOK
Adresas: Birutės g. 2, Klaipėda LT-91200
Kontaktinis numeris: +370 620 68111

Siųsdami prekes LP Express paštomatu, pasirinkite Sausio 15-osios g. 1A/2A, 91234 Klaipėda paštomatą.
Tokiu būdu prekes gausime greičiausiai ir per trumpiausią laiką sutvarkysime Jūsų užsakymą.

Dėmesio! Siunčiant grąžinimus per PAŠTO SIUNTAS, grąžinimo procesas labai pailgėja dėl lėtų pašto paslaugų.

Prekių grąžinimas

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis Mažmeninės prekybos taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 11 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 697 bei į Civilinio kodekso nuostatomis.


Kokybiška ar nekokybiška prekė?

Jei prekė išoriškai pažeista ir yra su gamykliniu broku, tokią prekę laikome nekokybiška.

Elektronikos prekės, kurių gamyklinio proko negalima įvertinti vizualiai, turi būti testuojamos. Tokiu atveju klientas prekę grąžina mums savo lėšomis. Prekę ištestavus ir paaikšėjus, kad tai buvo gamyklinis brokas, klientui kompensuosime siuntimo išlaidas, pateikus tokias išlaidas įrodančius dokumentus (kvitą už siuntą ar pan.). Paaiškėjus, kad prekė nėra brokuota, reikėtų vadovautis žemiau pateikta informacija apie kokybiškų prekių grąžinimą.

Kai grąžinama gauta ne ta ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti tokias prekes, jas pakeisti analogiškomis prekėmis ir padengti prekių grąžinimo išlaidas. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę(es) sumokėtus pinigus.


Kokybiškų prekių grąžinimas

Užsakymams, kurie atlikti LEDOK.lt elektroninėje parduotuvėje, galioja šios taisyklės:

 • Pirkėjas turi teisę, nenurodydamas priežasties per 14 dienų atsisakyti nuotolinės sutarties ar ne prekybos patalpose sudarytos sutarties, Norėdami atsisakyti nuotolinės sutarties užpildykite paruoštą grąžinimo formą. Minėtos formos tinkamas užpildymas ir patvirtinimas (po tinkamo grąžinimo formos užpildymo LEDOK.lt automatiškai gauna užpildytą formą el. paštu) yra laikomas tinkamu Pirkėjo pranešimu apie nuotolinės sutarties atsisakymą.
 • Pirkėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo pranešimo (grąžinimo formos užpildymo) apie sutarties atsisakymą pateikimo Pardavėjui dienos turi išsiųsti arba perduoti prekes Pardavėjui;
 • Už grąžinamos kokybiškos prekės pristatymo išlaidas yra atsakingas Pirkėjas.

Užsakymams, kurie atlikti fiziniame LEDOK šviestuvų salone, galioja šios taisyklės:

 • Fizinėje parduotuvėje įsigytos elektros prekės gali būti keičiamos ar grąžinamos tik pardavėjui sutikus(Mažmeninės prekybos taisyklių, patvirtintų 2001 m. birželio 11 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 697 (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimo Nr. 738 redakcija, 17 punktas.
 • UAB LEDOK geranoriškai sprendžia fizinėje parduotuvėje įsigytų prekių grąžinimų klausimus. Grąžinti fizinėje parduotuvėje įsigytas kokybiškas prekes galite tuo atveju jei jos nebuvo užsakomos iš gamintojo, t.y. prekes turėjome savo salone. Jei nesate tikri dėl prekės tinkamumo, prieš užsakant prekę rekomenduojame pasiteirauti dėl prekės statuso sandėlyje. Jei informuosime, kad prekė yra užsakoma, tačiau paaiškės, kad ji buvo Jums netinkama, spręsime grąžinimo klausimą atskiru atveju, susisiekdami su gamintoju dėl prekės grąžinimo. Tokiu atveju negalime garantuoti, kad prekę bus galima grąžinti.
 • Už grąžinamos kokybiškos prekės pristatymo išlaidas yra atsakingas Pirkėjas.
 • Norėdami grąžinti fizinėje parduotuvėje įsigytą prekę, užpildykite paruoštą grąžinimo formą, arba atvykite į fizinę parduotuvę ir grąžinimą atliksime vietoje.

Prekių grąžinimo metodai

Greičiausiai siunčiamas grąžinamas prekes gausime ir Jūsų grąžinimą įvykdysime jei grąžinamas prekes mums siųsite kurjeriais arba Omniva paštomatais.

Siųsdami kurjeriu nurodykite duomenis:
Gavėjas: UAB LEDOK
Adresas: Birutės g. 2, Klaipėda LT-91200
Kontaktinis numeris: +370 620 68111

Siųsdami prekes LP Express paštomatu, pasirinkite Sausio 15-osios g. 1A/2A, 91234 Klaipėda paštomatą.
Tokiu būdu prekes gausime greičiausiai ir per trumpiausią laiką sutvarkysime Jūsų užsakymą.

Dėmesio! Siunčiant grąžinimus per PAŠTO SIUNTAS, grąžinimo procesas labai pailgėja dėl lėtų pašto paslaugų.

Taip pat elektroninėje parduotuvėje LEDOK.lt ir fizinėje UAB LEDOK parduotuvėje įsigytas prekes galite grąžinti atveždami jas į UAB LEDOK fizinę parduotuvę, adresu Birutės g. 2, Klaipėda LT91200, Lietuva.


Vartojimo ginčus nagrinėjantis subjektas

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse) – ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ ar Vartotojų teisių informacinėje sistemoje (VTIS).


Siekiame, kad mūsų klientai liktų patenkinti mūsų prekėmis, todėl geranoriškai sprendžiame, bet kokius nesusipratimus ir užtikriname visapusišką pagalbą po pardavimo. Visus klausimus pateikite elektroniniu paštu: info@ledok.lt

Kita informacija

PRIVATUMO POLITIKA

2019-11-15 VERSIJA
Tvarkydami Jūsų asmens duomenis mes laikomės Bendrojo duomenų apsaugos reglamento, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, taip pat kituose teisės aktuose nustatytų asmens duomenų tvarkymo reikalavimų.

PAGRINDINĖS SĄVOKOS

 1. Bendrovė arba Asmens duomenų valdytojas – UAB LEDOK, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus įsteigta ir veikianti uždaroji akcinė bendrovė, kurios juridinio asmens kodas 302800638, buveinės adresas Birutės g. 2, Klaipėda , LT-91200, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre (Valstybės įmonė „Registrų centras“, Vilniaus filialas), esanti Elektroninės parduotuvės administratoriumi.
 2. Klientas arba Duomenų subjektas – veiksnus pilnametis, t. y. 18 (aštuoniolikos) ir daugiau metų fizinis asmuo arba nepilnametis veiksnus asmuo, turintis ne mažiau kaip 16 (šešiolika) metų ir tėvų arba rūpintojų sutikimą (išskyrus emancipacijos atvejį), kuris naudojasi Bendrovės Elektroninės parduotuvės Paslaugomis, kurio asmens duomenis tvarko Bendrovė vadovaujantis šia Privatumo politika bei Lietuvos Respublikos įstatymais ir kitais asmens duomenų teisinę apsaugą reglamentuojančiais teisės aktais.
 3. Elektroninė parduotuvė– Bendrovės elektroninės parduotuvės adresu ledok.lt
 4. Paslaugos– visos Bendrovės teikiamos paslaugos.
 5. Asmens duomenys- bet kuri informacija, susijusi su fiziniu asmeniu – Duomenų subjektu, kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyta pasinaudojant tokiais duomenimis kaip asmens kodas, vienas arba keli asmeniui būdingi fizinio, fiziologinio, psichologinio, ekonominio, kultūrinio ar socialinio pobūdžio požymiai.
 6. Asmens duomenų tvarkymas- bet kuris su asmens duomenimis atliekamas veiksmas: rinkimas, užrašymas, kaupimas, saugojimas, klasifikavimas, grupavimas, jungimas, keitimas (papildymas ar taisymas), teikimas, paskelbimas, naudojimas, loginės ir (arba) aritmetinės operacijos, paieška, skleidimas, naikinimas ar kitoks veiksmas arba veiksmų rinkinys.
 7. Partneris– juridinis asmuo, teikiantis paslaugas Bendrovei, susijusias su Bendrovės vykdoma veikla, arba parduodantis jai prekes, arba vykdantis su Bendrove bendrus projektus, įskaitant, bet neapsiribojant, rinkodaros akcijas, bendras pardavimų kampanijas, lojalumo programas, ir kt., žiniasklaidos priemonėse, internetiniuose puslapiuose, Elektroninėje parduotuvėje, mažmeninės prekybos parduotuvėse, prekybos tinkluose, ir kt.
 8. Slapukas– atitinkamas failas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš Elektroninės parduotuvės tinklapio į Elektroninės parduotuvės lankytojo kompiuterio kietąjį diską tam, kad Elektroninės parduotuvės administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą Elektroninėje parduotuvėje, taip pat palaikyti tinkamą Elektroninės parduotuvės funkcionalumą.
 9. Tiesioginė rinkodara – veikla, skirta paštu, telefonu arba kitokiu tiesioginiu būdu siūlyti asmenims prekes ar paslaugas ir (arba) teirautis jų nuomonės dėl siūlomų prekių ar paslaugų.
 10. Privatumo politika – reiškia šį dokumentą, nustatantį Asmens duomenų tvarkymo principus bei taisykles, naudojantis Elektroninės parduotuvės paslaugomis.
 11. Paskyra – pagrindiniai Kliento prisijungimo prie Elektroninės parduotuvės duomenys, kuriuos sudaro vienas elektroninio pašto adresas ir Slaptažodis.
 12. Slaptažodis – tai Kliento sukurta unikali skaičių, raidžių, arba skaičių ir raidžių arba kitų simbolių kombinacija, kurią suvedus galima prisijungti prie Elektroninės parduotuvės.

BENDROSIOS NUOSTATOS

 1. Privatumo politika skirta apsaugoti ir ginti ledok.lt Pirkėjų Asmens duomenis nuo neteisėto naudojimo.
 2. Pirkdamas Elektroninėje parduotuvėje arba registruodamas Paskyrą Klientas suteikia teisę Bendrovei atlikti visus Asmens duomenų tvarkymo veiksmus šioje Privatumo politikoje numatyta apimtimi ir tikslais.
 3. Asmens duomenis tvarkomi vadovaujantis LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu bei kitais Asmens duomenų tvarkymą bei apsaugą reglamentuojančiais teisės aktais, šia Privatumo politika, Bendrovės vidaus Asmens duomenų tvarkymo tvarka.
 4. Bendrovėje Asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis šiais žemiau nurodytais principais:
  • Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais;
  • Asmens duomenys tvarkomi tiksliai, sąžiningai ir teisėtai;
  • Asmens duomenys yra tinkami ir tik tokios apimties, kuri būtina jiems rinkti ir toliau tvarkyti;
  • Asmens duomenys nuolat atnaujinami;
  • Asmens duomenys saugomi tokia forma, kad Duomenų subjekto tapatybę būtų galima nustatyti ne ilgiau, negu to reikia tiems tikslams, dėl kurių šie duomenys buvo surinkti ir tvarkomi.
  • Visa informacija apie Asmens duomenis yra konfidenciali;
  • Kliento Asmens duomenys bei asmeninė informacija nebus naudojama neteisėtais tikslais.
 5. Laikoma, kad Klientas, pirkdamas Elektroninėje parduotuvėje, perskaitė galiojančios redakcijos Privatumo politiką ir su ja sutinka. Jei Klientas nesutinka su kuria nors Privatumo politikos dalimi ar Privatumo politika, tokiu atveju Klientas privalo nepateikti užsakymo ir nepirkti prekės Elektroninėje parduotuvėje.
 6. Su Privatumo politika galima susipažinti Elektroninėje parduotuvėje ir bet kada ją atsispausdinti. Privatumo politika gali būti keičiama, pildoma ar atnaujinama Bendrovės nuožiūra. Nauja Privatumo politikos redakcija skelbiama Elektroninėje parduotuvėje.
 7. Klientas gali pateikti užsakymą Elektroninėje parduotuvėje be registracijos.
 8. Naudodamasis Paslaugomis, taip pat pirkdamas Elektroninėje parduotuvėje Klientas visuomet privalo pateikti tikslius Asmens duomenis Elektroninei parduotuvei ir atsako už jų teisingumą.
 9. Klientas turi teisę bet kada keisti, papildyti bei naikinti Asmens duomenis.

ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS, NAUDOJIMAS, KOREGAVIMAS IR SAUGOJIMAS

 1. Bendrovė gerbia kiekvieno Kliento teisę į privatumą. Kliento Asmens duomenys renkami ir tvarkomi šiais tikslais:
  • Elektroninės prekybos tikslu. Tvarkomi šie Asmens duomenys: vardas, pavardė, gyvenamoji vieta (adresas), pirkimų istorija (pirktų prekių rūšys, išleistų pinigų sumos) mobilaus telefono numeris, elektroninio pašto adresas;
  • Elektroninių užklausų administravimo tikslu. Tvarkomi šie Asmens duomenys: elektroninio pašto adresas, pavardė, telefono numeris, vardas;
 1. Klientas, kaip Duomenų subjektas, turi šias žemiau išvardintas teises, susijusias su Kliento Asmens duomenų tvarkymo procedūromis:
  • gauti iš Bendrovės informaciją apie Kliento Asmens duomenų tvarkymą, susipažinti su savo Asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi;
  • gauti iš Bendrovės informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie Kliento asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kokiems duomenų gavėjams teikiami ir buvo teikti bent per paskutinius 1 (vienerius) metus;
  • reikalauti ištaisyti, sunaikinti Kliento Asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, savo Asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai Asmens duomenys tvarkomi nesilaikant LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo ir kitų įstatymų nuostatų.
 1. Klientas, realizuoti savo teises, numatytas 2 punkte, gali kreipiantis elektroniniu paštu info@ledok.lt taip pat kreipiantis į atsakingą darbuotoją telefono numeriu 8 620 68111 arba Bendrovės registruotos buveinės adresu. Bendrovė turi teisę koreguoti ar naikinti Asmens duomenis arba sustabdyti Asmens duomenų tvarkymą tik identifikavus Kliento, kuris kreipėsi, tapatybę.
 2. Kliento Asmens duomenys yra neteikiami tretiesiems asmenims, išskyrus šiuos atvejus:
 3. Kuomet yra gautas Kliento sutikimas, kaip nurodyta šioje Privatumo politikoje;
 4. Lietuvos Respublikos įstatymų ir teisės aktų numatytais atvejais kompetentingoms institucijoms.
 5. Klientui yra žinoma apie jo teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi jo Asmens duomenys Tiesioginės rinkodaros tikslais, t.y. Klientas turi teisę išreikšti nesutikimą iš karto, arba vėliau.
 6. Klientas sutinka, kad jo Asmens duomenys būtų naudojami Bendrovei teikiant Paslaugas Klientui.
 7. Jei Klientas nesutinka su Privatumo politika, Klientas neturės galimybės naudotis Elektroninės parduotuvės paslaugomis. Klientas gali išreikšti savo nesutikimą šio skyriaus 3 punkte nurodytu būdu.
 8. Bendrovė, įgyvendina organizacines ir technines priemones, skirtas apsaugoti Asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo. Bendrovės taikomos Asmens duomenų apsaugos priemonių lygis atitinka Lietuvos Respublikos teisės reikalavimus.
 9. Klientas sutinka, kad tais atvejais, kai tai būtina pagal kompetentingų institucijų nurodymus ir/ar Kliento Asmens duomenys buvo galimai panaudoti vykdant neteisėtą veiklą, arba yra pagrįstų įtarimų dėl asmens tapatybės vagystės, dėl kurių kompetentingos teisėsaugos institucijos atlieka ikiteisminį tyrimą, arba yra kiti teisėti pagrindai ar tikslai, jo Asmens duomenys būtų saugomi Bendrovės serveriuose ilgiau, nei nustatyta šioje Privatumo politikoje.
 10. Gavusi Duomenų subjekto nurodymą ar paklausimą, susijusį su Asmens duomenų tvarkymu, Bendrovė pateikia Klientui atsakymą, patenkinant prašymą/nurodymą arba motyvuotai atsisakant tai padaryti, ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo Duomenų subjekto kreipimosi datos. Jeigu Duomenų subjektas pageidauja, atsakymas turi būti pateiktas raštu.

SLAPUKAI (angl. cookies)

Tam, kad Elektroninėje parduotuvėje Bendrovė galėtų pasiūlyti Klientui visavertes paslaugas, Kliento kompiuteryje (įrenginyje) įrašoma informacija (Slapukai), kuri naudojama Kliento, kaip ankstesnio Elektroninės parduotuvės naudotojo, atpažinimui, renkant Elektroninės parduotuvės lankomumo statistiką, informaciją apie pirkinių krepšelį. Klientas bet kada gali ištrinti dalį ar visus įrašytus Slapukus.

 1. Slapukas – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto svetainės į asmens kompiuterį, kad būtų galima atskirti asmens kompiuterį, naršyklės tipą ir matyti asmens veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja asmens naršyklę kiekvieną kartą asmeniui apsilankius interneto svetainėje. Slapukai neleidžia įsiminti asmeninės informacijos (tokios kaip asmens vardas ir adresas). Svetainėse slapukai naudojami, siekiant vesti statistiką, tokią kaip asmenų apsilankymų interneto svetainėje skaičius ir srautas. Tokia informacija nebūna susieta su asmenine informacija. Asmuo gali bet kada išjungti slapukų naudojimą, tačiau be slapukų kai kurios interneto svetainės www.elektronikams.lt funkcijos gali neveikti arba veikti netinkamai.
 2. Slapukų naudojimo tikslai:
  • Parduotuvės krepšelio formavimui (svetainės pagrindinei veiklai vykdyti) ir svetainės lankytojų statistiniams duomenims skaičiuoti.
  • Naudojantis interneto svetaine, iš kliento gali būti pareikalauta atlikti registraciją tam, kad jis galėtų užsakyti prekes. Tokiu atveju kliento reikalaujama pateikti asmens duomenis (tokius kaip vardas, el. pašto adresas, telefonas ir pan.). Bendrovė turi teisę savo nuožiūra visais teisėtais būdais naudotis visa asmens pateikta informacija ir duomenimis, kuriuos asmuo pateikia atlikdamas registraciją arba kitais būdais.
  • Slapukas, krepšelio formavimui, sukuriamas, kai vartotojas įkelia prekes į krepšelį, o ištrinamas, kai vartotojas uždaro (atsijungia) svetainės langą (baigia sesiją).
 3. Galite leisti įrašyti slapukus arba jų atsisakyti. Dauguma žiniatinklio naršyklių automatiškai priima slapukus, bet galite pakeisti savo naršyklės nuostatas, jei norite nepriimti slapukų arba gauti įspėjamąjį pranešimą prieš juos įrašant. Paskaitykite savo naršyklės instrukcijas ar tiesiog sužinokite daugiau apie šias funkcijas. Jei pasirenkate nepriimti slapukų, gali būti, kad negalėsite naudotis interaktyviomis šios svetainės savybėmis.
 4. Duomenų subjekto sutikimo nereikia, jei slapukai yra naudojami internetinės parduotuvės svetainėje pirkėjo pasirinktų prekių krepšeliui formuoti ir pan.
 5. Jokie asmeniniai kliento duomenys nėra kaupiami slapukų pagalba.
 6. Būtinų slapukų įrašymo metu jokiems tretiesiems asmenims informacija nėra teikiama.
 7. Čia pateikiamas šiuo metu puslapyje naudojamų slapukų sąrašas:
  1. __distillery : 0d0287e_2553a2f9-75a3-4b24-972e-059a95ecd844-a7e618e1d-a7b063affc50-9495
  2. _fbc : fb.1.1574442805822.IwAR1dcxtvWUHqnv4q2ZJs_IfCVFCz_N-IYX8EMeRL5Px8MEg4K-l87b459x8
  3. _fbp : fb.1.1574108235683.141101041
  4. _ga : GA1.2.306067987.1574324995
  5. _gat : 1
  6. _gid : GA1.2.122129200.1576089674
  7. tk_ai : THX5cgSdl5PFtn4jqtXxoHIZ
  8. tk_lr : \”\”
  9. tk_or : \”\”
  10. tk_r3d : \”\”
  11. viewed_cookie_policy : yes
  12. woocommerce_cart_hash : a466bb3fe84927143636f775b84f1cf4
  13. woocommerce_items_in_cart : 1
  14. wp-settings-1 : imgsize=full&libraryContent=browse&edit_element_vcUIPanelWidth=1157&edit_element_vcUIPanelLeft=793px&edit_element_vcUIPanelTop=66px&editor=html&hidetb=1&editor_expand=on
  15. wp-settings-time-1 : 1576008134
  16. wp_woocommerce_session_23c08feb468e238906ee07d0e21ce561 : 1||1576262468||1576258868||e9a7da911b956938d1fd0abab37d30a1
   Pavadinimas Slapuko tiekėjas Galiojimo
  pabaiga
   Slapuko aprašymas Slapuko rūšis
   PHPSESSID ledok.lt sesijos
  pabaiga
   Bendrosios paskirties identifikatorius PHP kalba grindžiamoms
  taikomosioms programoms, naudojamas palaikyti lankytojo
  prisijungimo statusą tarp puslapių.
    itin
  reikalingas
   redux_current_tab ledok.lt17 min. Sukurtas saugoti informaciją kuriame temos langelyje yra puslapio naudotojas efektyvumo
    tk_ni / tk_ai / tk_qs / tk_tc  ledok.lt   sesijos
  pabaiga
   Renkama naršymo informacija, mūsų pačių duomenų analizei. Renkama tik vidinė informacija, pagerinanti naršymą puslapyje efektyvumo
  woocommerce_cart_hash /  woocommerce_items_in_car  WordPress     sesijos
  pabaiga
  Padeda nustatyti kada pakinta pirkinių krepšelio informacija funkcionalumo
    wordpress_logged_in_[hash] Wordpress     sesijos
  pabaiga
   Identifikuoja prisijungusį vartotoją jo visos naršymo sesijos metu funkcionalumo
  wordpress_test_cookie  WordPress sesijos
  pabaiga
   Naudojamas tikrinti ar puslapyje yra įjungtų slapukų  itin
  reikalingas
   _wp-settings-[UID] / wp-settings-{time}-[UID]  WordPress 1 metai Priskiria prisijungusiam vartotojui unikalų ID, renka naršymo informaciją ir gerina naršymo kokybę efektyvumo

KITOS NUOSTATOS

Bendrovė turi teisę keisti, papildyti Privatumo politiką visiškai ar iš dalies. Privatumo politikos papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t. y. nuo tos dienos, kai jie yra paskelbiami Elektroninėje parduotuvėje.

Iškilus klausimams kreipkitės telefonu 8 620 68111 ar el. paštu info@ledok.lt

IŠSAUGOTI KREPŠELĮ